NHTOnline ile Uçak Bileti Nasıl Alabilirim?

0

Online bilet hizmeti veren siteler sayesinde artık seyahatseverler için tatil planı yapmak hem daha ucuz hem de daha kolay. Ucuz uçak bileti almanız için en güvenli ve pratik ortamı sağlayan NHTOnline ile tatil planlarınızı bütçenize en uygun şekilde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İşte NHTOnline ile ucuz uçak bileti almanın kolay adımları:

1. En ucuz uçak bileti almak için öncelikle www.nhtonline.com sayfasına gidin. Uçuş şeklinizi (gidiş-dönüş, tek yön, çok noktalı seçeneklerinden birini) seçin.

Adsız

2. Nereden nereye uçmak istediğinizi ve gidiş tarihinizi seçin. Gidiş-dönüş uçacaksanız dönüş tarihinizi de seçin. Seyahat günleriniz esnekse en ucuz uçak biletini bulabilmek için “tarihlerim esnek” kutusunu da işaretleyin.

Adsız 2

3. Yolcu sayısını ve uçmak istediğiniz uçuş sınıfını seçin. Aktarmasız uçacaksanız sadece aktarmasız uçuş seçeneğine tıklayın ve ara butonuna tıklayın.

Adsız 3

4.  En uygun fiyatlı uçuşlar sizin için listelenecektir. Size göre en uygun fiyatlı uçuşu seçin.

Adsız 5

5. Karşınıza uçuş detayları gelecek. Sağ üst köşede “e-bilet kesilebilir” ibaresinin yanındaki ok işaretine tıklayın.

5 dogru

 

6. Karşınıza çıkan sayfada “rezervasyonu tamamla” butonuna tıklayın.

Adsız 6

7. Siteye üye olmadıysanız üyeliğinizi gerçekleştirmek için önünüze gelen sayfadaki tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Sonrasında karşınıza gelecek sayfada “devam et”i tıklayın.

8

9. Karşınıza çıkan sayfada çıkan “uçuş kurallarını” okuduktan sonra, “kabul ediyorum” seçeneğini işaretleyip, “rezervasyonu tamamla”yı tıklayın.

9

10. Rezervasyonunuzun oluşturulduğuna dair bir sayfa karşınıza çıkacak ve hangi tarihe kadar bileti satın almanız gerektiğini bildirecek. Ayrıca mail kutunuza da rezervasyon detaylarınız düşecektir. İyi uçuşlar!

 

 

Share.

Leave A Reply